Dobieramy odpowiednią fryzurę


      Loczki, spineczki, warkocz? Czyli jak się uczesać do ślubu. Twoja fryzura jest uwarunkowana wieloma czynnikami, krojem sukni, ewentualnymi dodatkami, wzrostem partnera, no i oczywiście gustem. Poniżej kilka porad, jak się uczesać.


      Jeśli masz dość krótką szyję, to najlepiej będzie upiąć włosy do góry – taka opcja bardzo ładnie wysmukla kształty.
Jeżeli masz wysokie czoło – lepiej nie zaczesywać włosów do tyłu – optymalna tutaj będzie grzywka lub zaczesanie w bok.
Przy kręconych włosach w zasadzie nie musisz mieć jakiejś wymyślnej fryzury – loki same w sobie wyglądają pięknie i czasami wystarczy je po prostu leciutko upiąć.
Jeżeli nie masz bardzo gęstych włosów, fryzura będzie dużo korzystniejsza, jeżli zrobisz sobie delikatne fale.


      Jeżeli chodzi o dopasowanie fryzury do sukni, to zasada jest jedna: im strojniejsza suknia, tym skromniejsza fryzura. Jeżeli kreacja jest prosta, można bardziej fantazyjnie upiąć włosy.
Wzrost Pana Młodego to też istotna kwestia. Jeżeli nie jest za wysoki (lub nawet niższy od Ciebie), nie powinnaś upinać włosów wysoko – takie uczesanie jeszcze Cię podwyższy, a Pan Młody optycznie straci na wzroście.


      No i oczywiście dodatki. Większość Panien Młodych wybiera welon. W ofercie jest wiele opcji do wyboru. Welon krótki, długi, pojedynczy, podwójny, przypinany od góry lub od dołu upięcia włosów. Dodatkowo możemy zdecydować się na koronkę, perełki, cekiny i inne dodatki. 
Poza welonem we włosy można wpiąć diadem, kwiat, ozdobną opaskę lub nałożyć kapelusz.


      Fryzura jest pięknym dopełnieniem sukni ślubnej, więc trzeba dobrze ją przemyśleć. Zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym (by było Ci wygodnie, by nie mierzwiła się pod najlżejszym podmuchem wiatru, by nie opadła w połowie przyjęcia).


Potrzebujesz porady?

Zadzwoń: 883 577 395

Napisz: magdalena@organizacja-slubow.com
 


Komentarzy: 3 | Data dodania: 01/08/2012<< Poprzedni wpis | Nastepny wpis >>

Najnowsze zdjęciaWideofilmowanie fotografia ślubna warszawa
Wszelkie obrazy sa ogólnodostępne i znajdują się na witrynach które pozwalają na ich udostępnianie, www.blog.organizacja-slubow.com jest jedynie agregatorem.
Jeśli uważasz że któryś wykorzystano naruszając prawa autorskie, prześlij link z obrazkiem i powodem, a zostanie usunięty.