Lodowe rzeźby


  Niezwykłe oryginalnym pomysłem na ozdobę ślubną, która zachwyci wszystkich gości, jest rzeźba w lodzie. Dekoracja weselna z rzeźb lodowych sprawdzi się nie tylko w zimie, ale przede wszystkim w lecie. W czasie gorących dni lodowe rzeźby pozwolą wszystkim poczuć się jak w królestwie królowej śniegu. Tchnienie zimy ochłodzi temperaturę wesela, nie pogarszając jego szampańskiej atmosfery.
  Rzeźba stworzona z suchego lodu wytrzyma w ciepłym pomieszczeniu nawet kilkanaście godzin. Profesjonalnie przygotowana i zabezpieczona - rzeźba przez długi czas nie straci na swoim powabie. Lodowe łabędzie, serca albo figurki Pary Młodej dodadzą uroczystości ślubnej znamion wyrafinowanej elegancji i niezwykłego czaru.
 Z lodu można wyrzeźbić niemal wszystko, zaczynając od kieliszków, poprzez patery na ciasta i tort weselny, po wazony na weselne stoły. W lodzie można zamrozić butelki z alkoholem i sokami, dzięki czemu utrzymają one niską temperaturę i nie stracą swoich właściwości. Lód może posłużyć do stworzenia całego baru weselnego, począwszy od lady barowej, na szklankach do koktajli kończąc. Odpowiednio oświetlony lodowy bar stanie się widowiskowy, a lód topiąc się przybierze coraz to inne kształty, ciesząc oczy wszystkich gości.
  Oczaruj swoich gości nietuzinkowym upiększeniem Twojego wesela, dzięki lodowym rzeźbom stanie się one niezapomniane.

 


Jeśli chcecie, aby Wasze Wesele było idealne, skontaktujcie się z nami. Pomożemy zorganizować wszystko tak, jak sobie wymarzycie.
   883 577 395
magdalena@organizacja-slubow.com


Komentarzy: 3 | Data dodania: 07/08/2013<< Poprzedni wpis | Nastepny wpis >>

Najnowsze zdjęciaWideofilmowanie fotografia ślubna warszawa
Wszelkie obrazy sa ogólnodostępne i znajdują się na witrynach które pozwalają na ich udostępnianie, www.blog.organizacja-slubow.com jest jedynie agregatorem.
Jeśli uważasz że któryś wykorzystano naruszając prawa autorskie, prześlij link z obrazkiem i powodem, a zostanie usunięty.